Yıldırım Beyazıt BBY öğrenci arkadaşlarımız derneğimizdeydi..

Bu yıl ilk öğrenci arkadaşlarımızı alarak eğitime başlamış olan YBÜ-BBY bölümü öğrencisi arkadaşlarımızı derneğimizde misafir ederek mesleğimiz ve derneğimiz hakkında söyleşi ortamında bilgiler verdik.

Sayın Genel Başkanımız Ali Fuat Kartal mesleğimiz ve derneğimiz adına gerekli bilgileri verdikten sonra TKD Kampüs Başkanımız Ismail Karaca tanıtım sunumunu gerçekleştirerek gençlik grubumuzun faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

 

TKD Ankara Şubesi Başkanı Sayın Dide Karaşahin'in de arkadaşlarımıza mesleğimiz hakkında yararlı bilgiler verdiği bu keyifli söyleşi sonucunda, BBY Bölümü Başkanı Sayın Mustafa Bayter hocamızla keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

 

Arkadaşlarımızın söz olarak mesleğimiz konusunda ne kadar bilinçli olduklarını gösterdikleri konuşmaları sonucunda mesleğimiz ve derneğimiz adına bizleri çok sevindirdi.

Etkinliğimize katılan tüm konuklarımıza teşekkür clomid online ediyoruz. Ayrıca sevgili arkadaşlarımıza mesleğimize tekrar hoş geldiniz diyor, eğitim hayatlarında başarılar diliyoruz. 

Albümüze aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz..

 Etkinliklerimiz & Katıldığımız Etkinlikler » Yıldırım Beyazıt BBY öğrenci arkadaşlarımız derneğimizdeydi..