TKD Kampüs Söyleşi - 7

7. TKD Kampüs söyleşimizi Hacettepe Üniversitesi - Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü öğretim görevlisi Prof. Dr. Sayın İrfan Çakın ile gerçekleştirdik.

 "Bilindiği gibi, son günlerde mesleğimiz ile ilgili olarak "Gelecekte Kütüphaneler" konusu tartışılmakta. 

Bu bağlamda söyleşimize anlamlı bir başlangıç yapabilmek için önce,  bilgi profesyoneli olarak kim olduğumuzu, ne yaptığımızı ve yaptıklarımızı niçin yaptığımızı ele  almak için söyleşiye Bilgi Profesyoneli Kimdir?  Ne Yapar? Niçin Yapar? çerçevesinde başlayıp, gelen sorular çerçevesinde gerçekleştirdik." 

Sayın Genel buy levitra Başkanımız Ali Fuat Kartal'ın da değerli görüşleriyle katıldığı söyleşimize ilgi gösteren bütün katılımcı arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, bizleri kırmayarak söyleşimize katılan Sevgili Hocalarımız Sayın Prof. Dr. İrfan Çakın, Doç. Dr. Umut Al ve Dr. Erol Yılmaz hocalarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Söyleşimizin yayın kaydına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilir, tekrarını izleyebilirsiniz.

 

Söyleşi Canlı Yayını

 

Devamını oku...

TKD Kampüs Söyleşi - 6

Yeni dönemin ilk söyleşisini Ankara Üniversitesi buy propecia - Bilgi ve Belge Yönetimi Bülümü Başkanı Prof. Dr. Sayın Fatoş Subaşıoğlu ile gerçekleştirdik

"Bilgi ve Belge Yönetiminde Akademik Kariyer Yapmak" konulu söyleşimizi akademik kariyerin adımları, neler gerektirdiği, avantajları gibi önemli bilgiler doğrultusunda gerçekleştirdik.

Sayın Genel Başkanımız Ali Fuat Kartal'ın da değerli görüşleriyle katıldığı söyleşimize ilgi gösteren bütün katılımcı arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, bizleri kırmayarak söyleşimize katılan Sevgili Hocamız Sayın Fatoş Subaşıoğlu ve başta Sevgili Neslihan Er olmak üzere Araştırma Görevlisi hocalarımıza, TKD Ankara Sube Başkanı Sevgili Dide Karaşahin ile Mehmet Akif Ersoy Edebiyat Müze Kütüphanesi Sorumlusu Sevgili Emine Ercan'a buy priligy şükranlarımızı sunuyoruz.

 

 Söyleşi albümümüze aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz..

TKD Kampüs Söyleşileri - TKD Kampüs Söyleşi - 6
TKD Kampüs Söyleşileri » TKD Kampüs Söyleşi - (9)

TKD Kampüs Söyleşi - 5

5. TKD Kampüs Söyleşimizi Bilkent Üniversitesi Kütüphanesi Müdür Yardımcısı Sayın Ebru Kaya ile gerçekleştirdik. 

Sayın Kaya'nın mesleki yaşamını, anılarını, bir kütüphanecinin çalışarak elde edebileceği başarılarının yanında yeni meslektaşları olacak bizlere tavsiyelerde bulundu, idealist bir kütüphanecinin nitelikleri ile kendi kariyerinin de dönüm noktalarını aktardığı ve öğrenci arkadaşlarımızın da sorularıyla katkıda bulundukları bu verimli söyleşimize katılan tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyor, bizleri kırmayarak söyleşimize katılan Sayın Ebru Kaya'ya şükranlarımızı sunuyoruz.

Yeni buy clomid söyleşilerimizde tekrar buluşmak ümidiyle…

 Söyleşi albümümüze aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz..

TKD Kampüs Söyleşileri - TKD Kampüs Söyleşi - 5
TKD Kampüs Söyleşileri » TKD Kampüs Söyleşi - 5 (9)

 

TKD Kampüs Söyleşi - 4

Yeni dönemin ilk söyleşisini değerli konuğumuz Sayın Tuncel Acar’la gerçekleştirdik. Sayın Acar, Milli Kütüphanenin önemi ve kütüphanecilikteki yerinin yanı sıra, mesleki bilinç ve meslek savunuculuğunda Derneğimizin öneminden ve katkılarından söz etti.

Ayrıca mesleki anılarında paylaşıldığı, keyifli bir şekilde gerçekleşen söyleşimize katılan tüm büyüklerimize ve sevgili arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, bizleri kırmayarak söyleşimize katılan Sayın Tuncel Acar'a buy clomid online şükranlarımızı sunuyoruz.

Yeni söyleşilerimizde tekrar buluşmak ümidiyle…

Söyleşi albümümüze aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz..

TKD Kampüs Söyleşileri -  TKD Kampüs Söyleşi - 4

TKD Kampüs Söyleşileri » TKD Kampüs Söyleşi - 4 (12)