Kitap Okuyoruz, Ankara 2014 | TKD Kampüs

TKD Kampüs olarak, toplumun kitap ve kütüphaneye ilgisini çekmek, toplumda okuma alışkanlığı ve okuma kültürü konusunda farkındalık yaratmak için 2012 ve 2013 yıllarında, Kütüphane Haftası kapsamında, Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğü ve Valiliklerimizin desteğiyle 81 ilde ve Kıbrıs'ta meydanlarda, 12.30-13.00 saatleri arasında 30 dakika kitap okuma etkinliği gerçekleştirdik. 

 

Devamını oku...


TKD Kampüs - Kan Bağışı

Sosyal sorumluluk bilinci kapsamında TKD Kampüs olarak 17 Aralık 2013'de Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi'nde organize ettiğimiz Kızılay'a kan buy propecia bağışı organizasyonumuzda, grup üyelerimiz ve fakülte öğrencisi arkadaşlarımız kan bağışında bulundular.

Katılım gösteren bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, bundan sonraki organize edeceğimiz sosyal sorumluluk projelerimiz için de çalışmalarımızı sürdürdüğümüzü belirtmek istiyoruz.

 

Fotoğraf albümümüze aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz...

 

Etkinliklerimiz & Katıldığımız Etkinlikler - TKD Kampüs - Kan Bağışı

Etkinliklerimiz & Katıldığımız Etkinlikler » TKD Kampüs - Kan Bağışı (5)

 


Yıldırım Beyazıt BBY öğrenci arkadaşlarımız derneğimizdeydi..

Bu yıl ilk öğrenci arkadaşlarımızı alarak eğitime başlamış olan YBÜ-BBY bölümü öğrencisi arkadaşlarımızı derneğimizde misafir ederek mesleğimiz ve derneğimiz hakkında söyleşi ortamında bilgiler verdik.

Sayın Genel Başkanımız Ali Fuat Kartal mesleğimiz ve derneğimiz adına gerekli bilgileri verdikten sonra TKD Kampüs Başkanımız Ismail Karaca tanıtım sunumunu gerçekleştirerek gençlik grubumuzun faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Devamını oku...