Gizlilik Politikası

TKD Kampüs, web sitesi ziyaretçilerinin, bireysel ve kurumsal üyelerinin gizlilik haklarına saygı duyar ve bu hakları korur. TKD Kampüs web sitesinde, sadece sizin tarafınızdan beyan edilmiş ve aşağıda belirtilmiş bilgileri kayıt altında tutmakla birlikte bu bilgileri "TKD KampüsProjeleri" kapsamı dahilindeki kurum ve kuruluşlar ile tanıtım ve yayılım faaliyetlerinin desteklenmesi amacıyla bireylerin özlük haklarına saygı çerçevesinde üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlarla paylaşma hak ve yetkisine sahiptir.

 

 

TKD Kampüs web sitesi, sadece bu siteyi kullanarak, e-posta aracılığıyla bildirdiğiniz ve kayıt sürecinde bildirmiş olduğunuz kişisel ve kurumsal bilgilerinizi toplayacaktır. Bunun dışında, siz ziyaretçilerimize daha iyi bir web sitesi sunabilmek için teknik bilgileri (tarayıcınızın türü, yüklediğiniz yazılımlar, bulunduğunuz ülke, vs.) de toplamaktayız.

 

Vermiş olduğunuz bilgiler, TKD Kampüs'in gerektiğinde sizinle temasa geçip, projelerin ve etkinliklerin yürütülmesi, bu kapsamda beklentilerin karşılaması ya da üyelerine daha iyi hizmet sunabilmesi maksadıyla kullanılacaktır. Şayet kişisel bilgilerinizin TKD Kampüs tarafından daha fazla kayıt altında tutulmasını istemiyorsanız, bu beklentinizi tkdKampüBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. buy priligy online Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine iletebilirsiniz.

 

"TKD KampüsProjeleri" kapsamında bu web sitesi aracılığı ile web sitesine bireysel ve kurumsal üyeler tarafından yüklenen resim, metin, video vb. her türlü içerik "TKD KampüsProjeleri" kapsamında TKD Kampüs mülkiyetindedir. TKD Kampüs, bireysel ve kurumsal üyeler tarafından proje ve etkinliklerin desteklenmesi amacıyla siteye yüklenen içeriğin üzerinde her türlü ekleme/değiştirme/silme hakkını saklı tutmaktadır. TKD Kampüs, ilgili içerik üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkını herhangi bir bildirim şartı aranmaksızın bireylerin özlük haklarına saygı çerçevesinde üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlara devredebilir.

 

Bu gizlilik politikası http://tkdKampüs.kutuphaneci.org.tr adresi ile başlayan tüm URL'ler için geçerlidir. TKD Kampüs sözkonusu gizlilik politikasını değiştirme hakkını saklı tutar.